שירותי סאפ בענן

בשנים האחרונות, הממשק החם ביותר בתחום הניהול הפיננסי והתפעולי של עסקים, בדגש על סדר גודל קטן עד בינוני, הוא סאפ. ואכן, ממשק זה, שנועד לרכז תחתיו את כל היבטי הניהול של העסק ולאפשר בקרה מלאה עליו, נפוץ כיום בכל קנה מידה בקרב עסקים מכל תחומי הפעילות. הנקודה החשובה היא שניתן לקחת את כל אלה מספר צעדים קדימה באמצעות שירותי סאפ בענן. המאמר הבא מתייחס לשירותים האלה בדיוק.

כל היתרונות של הענן

סאפ ענן נועד להוציא לחלוטין מהתמונה את ההתקנה הפיזית של תוכנת הניהול הפופולארית הזו, ולהעביר אותה לשרת חיצוני, הנמצא באחריות החברה המספקת את השירות. במילים אחרות: הדבר מונע את הצורך בהתקנה פיזית של הממשק, מה שבוודאי הופך את ההליך כולו לפשוט פי כמה, וכן – גם לזול יותר.

עצם ההתבססות על שירותי ענן מגלמת בתוכה מספר מעלות מרכזיות. הליך ההטמעה של התוכנה בארגון נתון, בתנאים האלה, הופך למהיר בכל קנה מידה: למעשה, בתחום זה זוהי אחת התוכנות שניתן להטמיע בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. העובדה שההתבססות היא על הענן נחשבת גם לבטוחה פי כמה, מכיוון שהיא מוציאה מכלל אפשרות תרחישים של פגיעה פיזית בתשתיות, מה שמשבש במידה ניכרת את פעילות העסק. כמובן שהחברות המובילות הפועלות בתחום נותנות דגש על אבטחה מלאה של התשתית, כך שכל המידע הנמצא במערכות אלה, שנוטה כמובן להיות רגיש במיוחד, נשאר בחזקתם של אנשי העסק בלבד.

אז איך מתחילים?

עקב המהות של שירותי סאפ ענן, ברור מדוע נדרש חברה חיצונית שתיקח על עצמה את התהליך, תטמיע את המערכות בעסק הנתון ותספק את תשתית הענן הרצויה. החדשות הטובות הן שהפופולאריות של מערכות הסאפ מחד, ושל שירותי הענן מאידך, הגדיל בצורה ניכרת את מספר השחקנים בשדה המשחק. כיום, ניתן למצוא חברות אשר זוהי בדיוק ההתמחות שלהן, ואלה מעניקות שירותים שונים בתחום ההתקנה, ההטמעה, התפעול, השדרוג וכיוצא בזה. סיוע של חברה מקצועית באמת מאפשר למקסם עוד יותר את היתרונות של המערכת האמורה, מה שמאפשר לשפר את ההיבט התפעולי של העסק כולו בעשרות מונים.

אין עדיין תגובות וביקורות גולשים, למה שלא תהיה הראשון ?

    רוצה לפרסם את הביקורת שלך ?