מאגרי תמונות ואיורים להורדה

חיפוש, הורדה וקנייה של תמונות, איורים וסרטוני וידאו לאתר יכולה להיות משימה מייגעת, יקרה ומתישה שצורכת ממך זמן רב. על מנת לקצר את זמן המשימה למינימום האפשרי ניתן להשתמש במאגרי תמונות אשר מכילים מאות ומיליוני תמונות, איורים וסרטוני וידאו שונים לשימוש פרטי או מסחרי בתשלום.

במאמר הבא אציג לך מספר מאגרים לא סטנדרטיים אשר יכולים לעזור לך למצוא תמונות יפות, מקוריות ומעניינות לאתר האינטרנט הפרטי או העסקי שלך.

מאגרי תמונות ואיורים להורדה

מאגרי תמונות, איורים וסרטוני וידאו לאתר

נכון להיום, המאגרים הפופולריים ביותר של DepositPhotos, iStockphoto או Shutterstock מנקזים לתוכם את רוב המשתמשים והצרכנים בתחום. עם זאת, יש לא מעט מאגרים קטנים יותר אשר יכולים לתת לך אלטרנטיבה ותמונות בנישה ספציפית.

בין המאגרים המומלצים ביותר ניתן למצוא את האתרים הבאים:

  • תאמונה – אחד ממאגרי התמונות הייחודיים ביותר שניתן למצוא ברשת. אתר תאמונה מתמחה בפרסום, הפצה ושיווק של תמונות יהודיות כמו תמונות חגים (ראש השנה, יום כיפור, סוכות וכדומה), תמונות של חרדים, תמונות של רבנים, תמונות קהילתיות ומקומות קדושים ליהדות. רוב התמונות באתר נמכרות במחירים נוחים של 10-50 ₪ לתמונה בהתאם לכמות ותדירות השימוש שלך.
  • Life of Pix – אתר Life of Pix הוקם על ידי סוכנות פרסום במונטריאול הנקראת LEEROY לצורך פרסום תמונות לשימוש אישי או מסחרי בחינם. אתר Life of Pix מכיל הרבה מאוד תמונות נוף, תמונות תקריב ותמונות אווירה אשר מתאימות לרקעים של עמודי נחיתה או אתרי אינטרנט.
  • Start-up Stock Photos – אתר Start-up Stock Photos הוא מקור תמונות יחסית חדש אשר כולל תמונות רבות מעולם הסטרטאפים החל מתמונות ניידים, אנשים שעובדים בבתי קפה, חללי עבודה משותפים ועוד.
  • Gratisography – אתר Gratisography הוא מאגר תמונות ביזאריות אשר מכיל אינספור תמונות הומוריסטייות של כלבים, חתולים, אנשים ומשחקים שונים
  • Picjumbo – אתר Picjumbo מפרסם הרבה מאוד תמונות אווירה, מלאי וטכנולוגיה לשימוש פרטי ללא ייחוס (למרות שמתן קרדיט מוערך מאוד בעיני היוצר).

לסיכום, לכל מאגר ברשימה הנ"ל יש התמחות ספציפית, מומחיות וייחודיות אשר מבדילה בינו לבין מאגרי התמונות הגדולים אשר מכילים אינספור תמונות, איורים וסרטוני וידאו לאתר.