טריפל סי (Triple C) גיבוי בענן

7.5
דירוג גולשים אין אפילו ביקורת אחת ! הוספת ביקורת חדשה

שירותי הגיבוי של טריפל סי (Triple C) מאפשרים גיבוי מרוחק לכל המידע המצוי במחשבי העסק או במחשב האישי של הלקוח. שירותי הגיבוי של טריפל סי (Triple C) ניתנים לביצוע בצורה אוטומטית (שעה או יום קבוע במהלך השבוע) או בצורה ידנית ברגע שהלקוח מעוניין בו. כמו כן, תוכנת הגיבוי של טריפל סי (Triple C) מאפשרת לבצע גיבוי ב 3 דרכים עיקריות : גיבוי מלא, גיבוי כל השינויים מאז הגיבוי האחרון או גיבוי השינויים בלבד מאז הגיבוי האחרון. מחירי טריפל סי (Triple C) חבילת הגיבוי הבסיסית של טריפל סי (Triple C) מציעה ...
7.5 דירוג סופי
טריפל סי (TRIPLE C) גיבוי בענן

טריפל סי (Triple C) היא חברה ישראלית אשר הוקמה בשנת 1989. החברה מספקת שירותי מחשוב ענן, אינטגרציה, שרתים וירטואליים ולאחרונה גם הפכה לספקית תקשורת ואינטרנט.

מחירי טריפל סי (TRIPLE C)
5
אבטחת מידע בטריפל סי (TRIPLE C)
10
מאפיינים כלליים (שטח, קלות ומהירות גיבוי)
6
תמיכה טכנית ב – MyPCBackup
9
הוספת ביקורת חדשה

שירותי הגיבוי של טריפל סי (Triple C) מאפשרים גיבוי מרוחק לכל המידע המצוי במחשבי העסק או במחשב האישי של הלקוח. שירותי הגיבוי של טריפל סי (Triple C) ניתנים לביצוע בצורה אוטומטית (שעה או יום קבוע במהלך השבוע) או בצורה ידנית ברגע שהלקוח מעוניין בו. כמו כן, תוכנת הגיבוי של טריפל סי (Triple C) מאפשרת לבצע גיבוי ב 3 דרכים עיקריות : גיבוי מלא, גיבוי כל השינויים מאז הגיבוי האחרון או גיבוי השינויים בלבד מאז הגיבוי האחרון.

מחירי טריפל סי (Triple C)

חבילת הגיבוי הבסיסית של טריפל סי (Triple C) מציעה נפח גיבוי של 10GB בעלות של 45 ₪ + מע"מ לחודש. בנוסף, חברת טריפל סי (Triple C) מחייבת כל לקוח בעלות הקמה חד פעמית בסך 30 ₪ + מע"מ.

לטעמי, מדובר בעלויות יקרות מאוד (פי 2 ולפעמים אפילו יותר) ביחס למתחרות הבינלאומיות. למשל, JustCloud שמציעה שירותי גיבוי בענן החל מ – $2.95 לחודש לחבילה ללא הגבלת שטח אחסון או MyPCBackup שמציעה שירותי גיבוי החל מ – $4.95 לחודש.

אבטחת מידע בחברת טריפל סי (Triple C)

רמת אבטחת המידע של חברת טריפל סי (Triple C) היא הגבוהה ביותר, כל הקבצים (תמונות, וידאו, מסמכים וכדומה) מאוחסנים ומוצפנים ברמת SSL AES 256. כמו כן, טריפל סי (Triple C) מוכרת כחלוצה אמינה מאוד בתחום מחשוב הענן, הוירטואליזציה והאינטגרציה.

תמיכה טכנית בחברת טריפל סי (Triple C)

טריפל סי (Triple C) מאפשרת ללקוחותיה לקבל תמיכה מרחוק (באמצעות השתלטות על המחשב עם Client שמותקן מראש על מחשב הלקוח), תמיכה בדואר אלקטרוני, תמיכה טלפונית או באמצעות מדריך PDF בנושא גיבוי בענן.